Nowość: Grzejniki Zehnder Fina

Nowoczesne grzejniki z serii Zehnder Fina doskonale wpisują się w uwielbiany na całym świecie styl minimalistyczny. Proste, eleganckie, zaprojektowane z dbałością o najmniejszy szczegół, będą stylowym dopełnieniem łazienkowej aranżacji.

Grzejniki z kolekcji Zehnder Fina sprawiają wrażenie lekkości i delikatności. Zaprojektowano je w taki sposób, by spełniały nie tylko funkcję cieplną, lecz także estetyczną. Dzięki umiejętnemu połączeniu obu tych funkcji grzejnik Zehnder Fina staje się zarówno nośnikiem ciepła, jak i dekoracyjnym elementem łazienki.

Duża, gładka powierzchnia grzewcza sprawia, że ciepło rozchodzi się równomiernie, zapewniając optymalną temperaturę w pomieszczeniu. Nowatorskie złącza EasyTub umożliwiają regulację mocy grzejnika w dowolnym momencie, w zależności od osobistych preferencji. Dodatkową funkcjonalnością są chromowane mocowania na ręczniki, które można zamontować w wybranym przez siebie miejscu, na wysokości, która będzie spełniać oczekiwania każdego domownika.

Dyskretne boczne osłony maskujące ukryją wszelkie elementy mocujące oraz armaturę niezbędną do prawidłowego działania grzejnika.

Wzornictwo i funkcjonalność grzejników z serii Zehnder Fina doceniono prestiżową nagrodą RedDot Design Award.

W salonach Sanimex mogą Państwo obejrzeć pełną ofertę oraz zasięgnąć profesjonalnej porady. Chętnie doradzimy przy wyborze oraz udzielimy wskazówek technicznych i aranżacyjnych. Zapraszamy serdecznie!

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

Zobacz pełne dane salonu →