Dbałość o detale i współpraca z najlepszymi

Marka Bonaldo od początku lat 30. współpracuje z włoskimi projektantami wzornictwa użytkowego. Znamienite nazwiska, które na stałe współpracują z marką, pozwalają twierdzić, że światowy design jest im znany nie tylko z czołówek prestiżowych magazynów. Potwierdzeniem na wyjątkowość projektów marki są liczne nagrody, które zdobywa przez cały okres działalności w dziedzinie projektowania oraz produkcji.

Bonaldo to propozycje mebli do salonu, sypialni, pokoju dziennego oraz gabinetu. Odważne, pomysłowe i z całą pewnością wyjątkowo ekskluzywne dodatki i meble tej marki, codziennie zdobywają serca nowych Klientów i wypełniają ich domy niepowtarzalnym designem.

Już teraz zapoznaj się z kolekcjami oferowanymi przez markę Bonaldo. Ta włoska marka przygotowała dla Ciebie kolekcje o charakterze eklektycznym, niezwykle dynamicznym i całkowicie niepowtarzalnym.

Poznawanie opinii Klientów i bieżąca znajomość światowego designu stanowią integralną część marki.

Obecnie, marka Bonaldo skupia się na projektowaniu łóżek, ale również stołów, krzeseł, sof, oświetlenia oraz innych elementów wyposażenia wnętrza. Nadal rozwija swoją ofertę, zwracając szczególną uwagę na materiały i najdrobniejsze szczegóły, które bardzo często potrafią stanowić o całości.

Ciekawostką jest fakt, że to właśnie marka Bonaldo opracowała model składanej konstrukcji, który po dzień dzisiejszy jest powielany przez wiele marek, chociaż oczywiście uaktualniany pod względem wzornictwa i panujących trendów. Ze względu na swoją uniwersalność i komfort transportowania, sposób pakowania metodą składanej konstrukcji nawet dziś radzi sobie doskonale w bandy meblarskiej.

Badania potrzeb klientów i wyciąganie wniosków

Odpowiadanie na oczekiwania Klientów to niezwykle istotny element funkcjonowania marki. Dzięki zainwestowaniu w badania potrzeb Klientów wiedzą, na co kłaść szczególny nacisk podczas projektowania. Bonaldo w doskonały sposób potrafi połączyć wierność swojemu wyjątkowemu stylowi z rosnącymi oczekiwaniami Klientów.

Z pasji do projektowania

80 lat doświadczenia i ciągły rozwój oraz współpraca ze światowej sławy architektami daje nam bezprecedensowe połączenie równowagi, konsekwencji w budowaniu indywidualnego stylu i pasji do tworzenia mebli.

Perfekcyjne wykonanie i dbałość o detale

Bonaldo tworzy czołówka światowej sławy architektów, ale nie tylko. Niezwykle istotnym etapem jest przecież sama produkcja mebli. Dbając o ten etap tworzenia, marka dobiera najlepszych technologów oraz pozostałych wykonawców, stawiając wysokie wymagania jakościowe w efekcie produkt znakomity. Każdy produkt podążą precyzyjną, przetestowaną i przejrzystą ścieżką aż do Klienta końcowego.

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

Zobacz pełne dane salonu →