Art of bath

Marka z siedzibą w Wisconsin w USA. Długoletnie doświadczenie firma Graff wykorzystała na doskonalenie swojego designu, ostrzenie ekstrawagancji w swoich projektach i szlifowanie jakości swoich produktów.

Dzięki zatrudnianiu aż 900 specjalistów ze swojej dziedziny, Graff produkuje armaturę z niespotykaną precyzyjnością i dbałością o szczegóły. To dzięki temu możemy podziwiać odważne linie produktowe, które sprawią, że Twoja łazienka nabierze indywidualnego charakteru.

 Graff odpowiada na potrzeby Klientów już od wczesnych lat 70, wówczas zaczyna produkować zawory i drobne elementy dla producentów światowych marek z branży hydraulicznej. W 1922 roku Meridian International Group (czyli, spółka do której należy marka Graff) przejęła Valvex, firmę założoną w 1922 roku przez europejskiego producenta zaworów i kranów.

Armatura Graff postawiła wtedy na wysoką jakość produktów i nowatorskie wzornictwo. Sprzeciwiła się tym samym obniżeniu kosztów produkcji. Skupiła się na jakości zarówno obsługi, jak i swoich produktów. 

 

Produkty Graff szczycą się swoją orientacją na pionowe zintegrowanie działania firmy. Dzięki temu producent posiada pełną kontrolę nad tworzonymi produktami i na każdym etapie jest w stanie sprawdzić jakość poszczególnych komponentów. Etap końcowy w produkcji w całości wykonywany jest przez osoby do tego wyznaczone. Z najwyższą precyzją sprawdzana jest funkcjonalność armatury. Produkty są polerowane i platerowane, efekt widoczny jest w milionach domów i mieszkań- każdorazowo robi wrażenie. 

Unikalny design

Armatura Graff dysponuje indywidualnymi rozwiązaniami projektowymi, dzięki temu linie produktów, które wychodzą spod ich dłoni to wyjątkowe akcesoria inspirowane niepowtarzalnymi wartościami, wydarzeniami czy uczuciami. To sprawia, że Klient może identyfikować się z poszczególnymi kolekcjami nie tylko w aspekcie wizualnym, ale również duchowym. 

Pełna gama produktów z każdej kolekcji

Dzięki temu, że całość produkcji marki Graff leży po ich stronie, architekci marki są w stanie zaprojektować linie produktów pod każdą potrzebę Klienta. Niezależnie od tego, czy wyborem będzie bateria nablatowa, czy naścienna lub wolnostojąca w Graff wszystko jest możliwe.

Niekwestionowana jakość

Lata doświadczenia w branży nauczyło producentów jak zaprojektować armaturę spełniającą swoje zadanie przez wiele lat. Nieustające próby i doskonalenie swoich produktów sprawia, że armatura Graff stała się produktem pewnym i stabilnie utrzymującym się na rynku. Dlatego nie tylko jej design wydaje się interesujący, ale również jakość wykonania jest konkurencyjna do pozostałych marek na rynku. 

 

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

Zobacz pełne dane salonu →