Piękno tkwi w prostocie.

Hiooro to polska marka ekskluzywnych stołów jadalnianych, konferencyjnych, stolików kawowych oraz biurek. Każdy z mebli tej marki wyróżnia się jakością oraz wyjątkową formą. Hiooro reprezentuje minimalistyczną formę designu oraz wyjątkowe, estetyczne desenie.

To, co wyróżnia markę Hiooro to duże możliwości personalizacji zarówno blatów, jak i stelaży. Wybierając swój mebel, możesz również dostosować jego wysokość pod swoje potrzeby.

Poznaj szeroką ofertę marki Hiooro i wzbogać przestrzeń o akcent, który w perfekcyjny sposób podkreśli Twoją wyjątkowość.

Hioro – personalizuj stół i wybieraj z wyselekcjonowanych materiałów.

Ta marka oferuje szeroki zakres personalizacji mebli, wybierz spośród wysokiej jakości spieku ceramicznego (w kilku kolorach), drewna, mosiądzu czy stali nierdzewnej. Twój stół może stać się centralnym miejscem pomieszczenia, podkreślającym jego prestiż lub stanowić spójny element, który w komfortowy i harmonijny sposób wpisze się aranżacje wnętrza.

Każdy z mebli marki Hiooro możesz swobodnie łączyć, ponieważ kolekcje są kompletne, zawierają zarówno duże stoły jadalniane/konferencyjne, jak i stoliki kawowe, pomocnicze, biurka czy nawet (jak w przypadku kolekcji Enco), mebli RTV.

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

Zobacz pełne dane salonu →