Kolekcje

Imola Ceramica

Produkty, które poprawiają Twoje dni.

Marka rozpoczęła produkcję płytek ceramicznych w roku 1874. Ponad 147 lat doświadczenia sprawiły, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych włoskich firm produkcyjnych w swojej branży. Dzięki temu jej kolekcje dziś cieszą się niesłabnącym entuzjazmem Klientów.

Imola Ceramica od początku stawia na jakość i niepowtarzalność swoich wyrobów. Liczą się dla niej innowacyjne podejście do projektowania, szeroki wybór, który oferuje swoim klientom oraz miłość do włoskiego designu. 

Poznaj jej kolekcję, daj się ponieść kolorom, fakturom i perfekcyjnym wzorom proponowanym przez Imola Ceramica. 

Wykorzystaj je w wielu miejscach i na wiele sposobów. 

Marka oferuje szeroki wybór wzorów, kolorów, faktur oraz rozmiarów swoich płytek ceramicznych. Niepowtarzalność kolekcji jest znakiem rozpoznawczym dla Imola Ceramica a elementem wspólnym jest doskonała jakość, którą szczyci się marka. 

Codzienność jest piękniejsza z Imola Ceramica

Zwyczajne płytki ceramiczne zostawmy dla zwyczajnych ludzi. Marka Imola wychodzi z założenia, że ich produkty mają stać się integralną częścią domu i życia ludzi w nim przebywających. Nie chcą być bezbarwnym tłem codzienności, pragną być jej integralną częścią. 

Miłość do designu i do życia

Firma Imola Ceramica wyznacza trendy i śledzi je jednocześnie. Olbrzymie doświadczenie w projektowaniu i produkcji płytek daje marce Imola pozycję branżowego lidera.

Funkcjonalność – banalnie proste w utrzymaniu

Dzięki wysokim jakościowo surowcom, z których wykonane są płytki Imola zyskujemy pewność nie tylko co do ich trwałości, ale również utrzymaniu ich w nienagannym stanie. Płytki są łatwe w utrzymaniu czystości i wyglądają estetycznie za każdym razem.

Estetyka – projektowane przez specjalistów

Imola to płytki stworzone z myślą o ludziach. To w końcu dla nich funkcjonalność połączona z estetyką stanowi najlepszy duet, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Imola wie o tym, dlatego od 148 lat produkuje płytki, które estetyką wyznaczają nowe trendy.

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

Zobacz pełne dane salonu →