Kolekcje

Marmorin

Design wpisany w DNA

Marmorin to polska marka ceramiki łazienkowej, laureat wielu prestiżowych nagród dzięki swoim niesztampowym projektom i rozwiązaniom. W swojej ofercie stawiają na kreatywność i nowoczesną technologię.

Filozofia marki została zbudowana w przekonaniu, że design ma istotny wpływ na jakość życia wszystkich, bez względu na różnorodność ich potrzeb. Marmorin oferuje swoim klientom najwyższą jakość produktów w różnym stylu.

Poznaj szeroką ofertę produktów marki Marmorin i zaufaj najwyższej jakości.

Marmorin-Kreatywność ludzkiego umysłu i precyzja nowoczesnych technologii odlewniczych.

Producent stawia na indywidualne rozwiązania, dlatego z jego udziałem powstały komponenty produkcyjne używane jedynie przez Marmorin, stanowiące dowód na jakość produktów wychodzących spod marki Marmorin.

 

  • Mineralicast® Duro – to produkty ceramiczne o nieskazitelnej bieli i wysokim połysku. W jej skład wchodzą umywalki, brodziki i wanny. Ten materiał jest niezwykle wytrzymały, łatwy w czyszczeniu jest odporny na ścieranie i odporny na środki chemiczne. Unikalne właściwości tego produktu pozwalają na stworzenie produktów o prostym wzornictwie, jak i o wyrafinowanym i spersonalizowanym wzornictwie.
  • Mineralicast® Mat – specjalnie opracowana powłoka żelkotowa  dedykowana do matowego wykończenia. Wykorzystanie tej powłoki gwarantuje przyjemną, satynową powłokę na produktach. Atrakcyjna cena oraz możliwość ewentualnych konserwacji lub naprawy tej połówki jest możliwa do wykonania i prosta.
  • Mineralicast® Stm Black – to powłoka dedykowana dla czarnych produktów ceramicznych. Dzięki niej produkty te osiągają wysoki poziom pomysłu i głęboką czerń.

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

Zobacz pełne dane salonu →