Nowość: Swarzędz Home

Swarzędz Home – piękno i elegancja w najlepszym wydaniu

Swarzędz Home to marka kontynuująca najlepsze tradycje meblarskiego rzemiosła, zapoczątkowane przez Swarzędzką Fabrykę Mebli. Ponad stuletni kunszt mistrzów polskiego przemysłu meblowego, znajduje tu odzwierciedlenie w idealnej harmonii tradycji i nowatorskich pomysłów.

Ponadczasowe piękno i perfekcja wykonania to cechy, które są widoczne we wszystkich projektach firmy. Meble Swarzędz Home dedykowane są dla wymagających odbiorców, którzy od przedmiotów codziennego użytku oczekują czegoś więcej niż tylko funkcjonalności.

Dream

Kolekcja Dream stanowi esencję kunsztu marki Swarzędz Home. Linia produktowa obejmuje meble do sypialni i jadalni. Czysta forma łączy się tu z klasycznym pięknem naturalnych materiałów.

Sypialnie Dream oferowane są w kilku wariantach kolorystycznych, zatem bez problemu wpasują się do każdego wnętrza. Meble do jadalni idealnie łączą delikatność formy z wysmakowanymi detalami. To idealna propozycja dla osób, które poza funkcjonalnością, oczekują także niebanalnej stylistyki.

Sisi

Kolekcja Sisi łączy w sobie piękno mebli z lat 50. z przemyślanymi rozwiązaniami, charakterystycznymi dla nowoczesnych projektów. Obłe kształty przenikające się z ostrymi liniami tworzą niezwykle gustowną całość, charakteryzującą się spójną i harmonijną stylistyką.

Niezwykle gustowne wykonanie łączy się tu z najwyższą jakością – meble z kolekcji Sisi wytwarzane są z drewna dębowego, co przekłada się nie tylko na nieprzeciętną estetykę, ale i na trwałość.

 

Joy

Kolekcja Joy została zaprojektowana z myślą o osobach, dla których ważny jest każdy detal. Dopracowane ręcznie elementy, czerpiące inspirację wprost z natury, składają się na niebanalną linię produktów.

Dębowe meble z serii Joy przełamują stereotyp ciężkiej linii, towarzyszącej tego typu projektom. Efektowne zabiegi stylistyczne nadają im niebywałą lekkość, w której uwidacznia się niezwykły kunszt producenta.

Ushak

Fotel Ushak czerpie inspirację z autentycznego modelu SFM z lat 80. Ręcznie dopracowane drewniane aplikacje świadczą o najwyższej jakości wykonania produktu. Ushak to nie tylko styl i elegancja, ale także nieprzeciętna wygoda i trwałość. Kolekcja obejmuje także sofy i pufy.

Fil

Kolekcja Fil stanowi wspólny mianownik, łączący nowoczesność i klasyczne wykonanie. To idealna propozycja dla tych osób, które stawiają na niebanalne, przepełnione stylem aranżacje.

Stoliki i dodatki z linii Fil łączą w sobie dwa rodzaje materiałów – drewno oraz metal. Dębowy blat, kontrastujący ze stalowym stelażem, wprowadza do wnętrza atmosferę nowoczesności z nutką klasycznej elegancji.

Sanimex w Gliwicach

Adres: ul. Łabędzka 24, Gliwice

Łazienki i płytki: tel. 32 270 81 58
Meble, lampy: tel. 32 270 78 75

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-15.00, nd. nieczynny

Godziny pracy magazynu:
pn.-pt. 10:00-18:00, sob. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Rybniku

Adres: ul. Budowlanych 89, Rybnik

Łazienki i płytki: tel. 32 424 44 34

Godziny otwarcia:
pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00, nd. nieczynny

Zobacz pełne dane salonu →

Sanimex w Katowicach

Salon w Katowicach nieczynny. Obsługa zamówień została przeniesiona do naszego sklepu w Gliwicach. Zapraszamy.

Zobacz pełne dane salonu →